قوانین و مقررات

زمان ارسال سفارشات

زمان ارسال سفارشات ثبت شده در سایت نورسته به صورت زیر انجام می‌شود.

ارسال سفارشات در شیراز

اگر شما ساکن شهر شیراز باشید و از شیراز، سفارش خود را ثبت نمایید؛ سفارش شما از 5 تا 24 ساعت آینده به دستتان خواهد رسید. توجه داشته‌باشید که زمان ارسال محصولات از شنبه تا چهارشنبه، 8:00 تا 17:00 صورت می‌گیرد.

ارسال سفارشات به سایر شهر‌ها

اگر شما ساکن شهری به‌جز شیراز هستید و محصولی را ثبت سفارش کردید؛ بسته به ساعتی که محصولتان را ثبت نهایی کردید؛ از 3 تا 4 روز کاری طول می‌کشد تا خریدتان به دستتان برسد.

هزینه ارسال

هزینه ارسال محصولات برای تمامی مشتریان یک نرخ ثابت می‌باشد، که شما می‌بایست؛ علاوه‌بر هزینه محصولی که خریداری می‌کنید؛ هزینه ارسال و بسته پستی را نیز پرداخت کنید.

روزهای تعطیلی

روزهای کاری و ارسال سفارشات فروشگاه آنلاین نورسته، از شنبه تا چهارشنبه‌ انجام می‌شود و  روزهای پنج‌شنبه و جمعه و همچنین تعطیلات رسمی، این فروشگاه آنلاین تعطیل است و هیچ‌گونه ارسال محصولی انجام نمی‌پذیرد.

نکات مهم:

  • با احترام؛ به دلیل حفظ سلامت شما و فرزندانتان و رعایت مسائل بهداشتی، امکان تعویض و مرجوعی کالا پس از خرید وجود ندارد. لطفا در انتخاب خود دقت فرمایید.
  • دقت فرمایید که تعداد محصولات محدود است؛ اگر مایل به خرید محصولی هستید؛ هرچه سریع‌تر نسبت به خرید محصول مدنظر خود اقدام کنید.
  • در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست ایران هستید؛ می‌توانید  وضعیت مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس https://tracking.post.ir پیگیری کنید.
  •  جهت دریافت کد مرسوله پستی خود، آن را از طریق پیج اینستاگرام نی‌نی شاپ نورسته به آدرس ninishop_noraste پیگیری کنید.
  • حتما باتوجه به جدول سایز موجود در صفحه محصول، لباس با سایز مناسب را برای فرزندان خود انتخاب کنید. اگر بین 2 سایز کوچک و بزگ شک دارید؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم به دلیل آنکه فرزند شما در سن رشد است؛ سایز بزرگ را انتخاب نمایید.