نمایش 1–12 از 15 نتیجه

یکی از محبوب‌ترین لباس‌های نوزادی، بادی آستین کوتاه نوزادی است. به دلیل دکمه‌هایی که در زیر این بادی نوزادی وجود دارد؛ پوشک نوزاد را محکم نگه‌می‌دارد و علاوه‌بر اینکه تعویض پوشک را آسان‌تر می‌کند؛ باعث می‌شود تا نوزاد یک ظاهر مرتب و آراسته داشته‌باشد. یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای این لباس نوزادی، به دلیل الیاف نرم و لطیفی که دارد؛ جلوگیری از نفوذ گرما و سرما به بدن نوزاد است.

بادی آستین کوتاه نوزادی زیر دکمه

دکمه‌هایی که در زیر لباس بادی نوزادی آستین کوتاه وجود دارد؛ بسیار نرم و راحت هستند و به‌هیچ عنوان به پا و کنار ران‌های نوزاد فشار و آسیبی وارد نمی‌کند. این دکمه‌ها محکم بسته می‌شوند و از بالا رفتن لباس نوزادی دخترانه یا پسرانه هنگام بغل کردن توسط والدین جلوگیری می‌کند.

لباس بادی زیر دکمه نوزادی آستین کوتاه یکی از بهترین لباس‌های تابستانی برای نوزادان است. زیرا با جنس نرم و لطیفی که دارد؛ از عرق‌سوز شدن و گرم شدن بیش ازحد بدن نوزاد جلوگیری می‌کند و به‌خاطر نوع طراحی که دارد؛ یک گزینه بسیار مناسب برای کودکانی است که می‌خواهند تازه شروع به حرکت کردن کنند.

فواید لباس بادی نوزادی آستین کوتاه نورسته

نوزادان پوست بسیار لطیف و حساسی دارند و بهترین جنس پارچه برای لباس‌ و بادی نوزادی، جنس نخ و پنبه است.

تمامی لباس‌های نوزادی پسرانه و دخترانه‌ای که در فروشگاه نورسته وجود دارد؛ همگی از جنس نخ‌پنبه هستند. این لباس‌ها علاوه‌بر اینکه باعث بروز هیچ حساسیت و مشکل پوستی نمی‌شوند؛ بلکه برای کودکانی که پوست حساسی دارند؛ هم مناسب است. یکی از معروف‌ترین برندهای بادی نوزادی و بچگانه، برند کارترز است. کارترز همیشه بهترین و باکیفیت‌ترین بادی‌های نوزادی و بچه‌گانه را تولید می‌کند. فروشگاه اینترنتی نورسته واردکننده بادی‌های نوزادی و بچگانه کارترز اصل از کشور چین است.

شما می‌توانید بسته به نیاز و سلیقه خود، بادی آستین کوتاه نوزادی دخترانه و پسرانه را در طرح و رنگ‌های بسیار جذاب، از سایت نورسته تهیه کنید.